27 Ocak 2014 Pazartesi

Sundance Film Festivali Porteleri ve Röportajı

Her ne kadar Jennifer Lawrence ve Nicholas Hoult ilişkileri hakkında sessiz kalmaya devam etseler de, aktör Oscar sahibi aktris ile daha fazla gurur duyamayacağını söylüyor. 

Çift, "X-Men: First Class" filminde birlikte rol almışlardı ve ikincisinde yine birlikte rol alacaklar. Geçen senenin Oscar ödüllerinin 'En İyi Aktris' kazananı Jennifer Lawrence, Altın Küre Ödüllerinde 'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu' ödülünü kazanırken Nicholas Hoult da onunlaydı.

"Kesinlikle hak etti," diyor Nicholas, bu senede Oscar adayı Jennifer Lawrence için. "İzlemesi çok keyifli."

Nicholas Hoult'da Sundance Film Festivalinde kendi keyfine bakıyor; aktörün bu festivale ilk gelişi. Elle Fanning'in de rol aldığı ve Gwyneth'in kardeşi Jake Paltrow tarafından yönetilen yeni filmi 'Young Ones'ı tanıtıyor. Ayrıca aktör, cuma günü Kristen Stewart'ın yeni filmi 'Camp X-Ray'in galasındaydı. Filmin yıldızı Kristen Stewart, Drake Doremus'ın bir sonraki aşk filmi 'Equals'da Nicholas Hoult ile birlikte rol alacak.

Nicholas Hoult'un dediğine göre, Jennifer Lawrence 'Equals'ın senaryosunu onunla birlikte okumuş. 

"İkimizde senaryoya bayıldık," diyor Nicholas Hoult. "Eşi benzeri görülmemiş, hem de belirli özel ilişkiler üzerine yoğunlaşılmış bir senaryo."image host image host image host
image host image host

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

Video

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...